Dom

Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Certyfikaty
Chiny Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Jesteśmy pod wrażeniem Ciebie i Twojej firmy, za honorowanie produktów, które nam sprzedajesz. Dziękuję Ci bardzo!

—— James

Współpracujemy z Jwell od 2008 roku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wspólnie wzrastać.

—— Gagan

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Krótkie wprowadzenie firmy Jwell.

  • Historia: Jwell jest jednym z największych producentów tworzyw sztucznych na świecie. Mamy wiele fabryk w Szanghaju, Changzhou, Suzhou, Zhejiang i Guangzhou. Utworzyliśmy również zagraniczne biura w Wietnamie, Turcji, Bangladeszu i Tajlandii. Rozpoczęliśmy także budowę fabryki w Indiach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.
  • Produkty: Specjalizujemy się w wielu rodzajach maszyn z tworzyw sztucznych, takich jak plastikowe rury, profile, blachy i linie do granulowania oraz inne maszyny do recyklingu. Pierwsza śruba wytłaczarki w Chinach została wyprodukowana przez naszą firmę w 1978 roku. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie maszyn do tworzyw sztucznych dzięki ponad 40-letniemu bogatemu doświadczeniu. Nasi klienci pochodzą z całego świata i możemy dać ci system pod klucz, który obejmuje materiały, receptury i maszyny. Nie musisz się o nic martwić.
  • Duch: Być wytrwałym i innowacyjnym; Aby osiągnąć doskonały i idealny Jwell.

  Maszyna do wytłaczania rur PE o dużej średnicy Jwell do rur wodociągowych i gazowych

  Właściwości: Linia do wytłaczania rur HDPE / MDPE o dużej średnicy, badana przez Jwell Machinery Co., Ltd, ma unikalną strukturę, łatwą kontrolę, wysoką automatyzację i stabilną wydajność. Rury produkowane przez tę maszynę mają umiarkowaną sztywność, wytrzymałość, a także dobrą elastyczność, odporność na gnicie, podział antystresowy i korzystne topienie na gorąco, dzięki czemu ta rura o dużej średnicy jest uważana za idealną produkcję dla systemu transportu wody i gazu w miastach .

  Linia do wytłaczania płyt drzwiowych PVC / PVC WPC

  Wydajność i zalety:

  Wytłaczarka tej linii do wytłaczania jest specjalnie zaprojektowaną stożkową wytłaczarką dwuślimakową SJZ92, która przyjmuje importowane wskaźniki kontroli temperatury z cechami wysokiej precyzji kontroli temperatury oraz łatwej i niezawodnej pracy. Stół do kalibracji próżni jest wyposażony w mocne urządzenie chłodzące, które zapewnia efekt chłodzenia. Jednostka odciągająca jest wyposażona w precyzyjny silnik redukcyjny i falownik, co ma uzasadnione zalety

  struktura, mocna i stabilna siła odciągająca. Nóż ma niezawodny i dokładny efekt cięcia. Układarka ma ruchomy wózek do układania w stos i specjalnie wykonaną gumową warstwę ochronną, aby zapobiec zarysowaniu produktu. Urządzenia znajdujące się poniżej tej linii do wytłaczania wykorzystują programowalny komputer lub słynny krajowy system sterowania.

  Linia do wytłaczania pianki PCV (WPC)

  Transport przemysłowy: statek, samolot, autobus, komora pociągu, zadaszenie, warstwa rdzenia, wewnętrzna płyta dekoracyjna.

  Konstrukcja i dekoracja przemysłowa: zewnętrzna płyta ścienna, wewnętrzna płyta dekoracyjna, obudowa, biuro, publiczna deska budowlana, meble, szafka i zadaszenie. Przyjmując sprzęt do drukowania, powlekania folii i wytłaczania termicznego, otrzyma wszelkiego rodzaju emulacje drewnianych produkcji.

  Ta linia do wytłaczania jest wykonana zgodnie z cechami swobodnej piankowej płyty i skórowanej płyty piankowej przy użyciu części do wytłaczania maszyny do swobodnej płyty piankowej i wyposażenia znajdującego się za nią skórowanej płyty piankowej. Tak więc produkcja tej linii do wytłaczania ma cechy gładkiej powierzchni i niskiej gęstości. Twardość powierzchni produktu jest pomiędzy

  poszycie ze spienionej płyty i bezpłatna spieniona płyta. Inwestycja w tę maszynę jest niewielka, co ułatwia promocję na rynku.

  Wielowarstwowa izolacja cieplna z PCW, tektura falista i linia do wytłaczania dachów PC

  Funkcja i zastosowanie wielowarstwowej tektury falistej z PCW i pokrycia dachowego z PC :

  Skuteczność ochrony przeciwpożarowej jest niezwykła i trudna do spalenia. Antykorozyjny, kwasoodporny, alkaliczny, szybko promieniuje, wysokie oświetlenie, długa żywotność.

  Przyjęcie specjalnej technologii, z nasłonecznieniem atmosferycznym na zewnątrz, zapewnia dobrą izolację cieplną. Może zapewnić bardziej komfortowe środowisko, porównując metal do płytki w upalne lato.

  Ma zastosowanie w warsztacie, magazynie, szopie samochodowej, targach rolnych, kracie, korpusie ściany, magazynie tymczasowym, markizie termoizolacyjnej i tak dalej.

  ABS 、 HIPS Single 、 Wielowarstwowa linia do wytłaczania płyt

  Płyta chłodząca ABS 、 HIPS / GPPS:

  Ma szerokie zastosowanie w produkcji drzwi lodówki i wewnętrznego pęcherzyka żółciowego, szuflad, dystrybutorów wody itp.

  Płyta sanitarna ABS / PMMA:

  Jest szeroko stosowany w produktach do kąpieli, takich jak wanna, kabina prysznicowa, pokój parowy, miska do mycia itp.

  Tablica bagażowa ABS / PC:

  Stosuje się go głównie w dziedzinie skrzynek z dyszlem, walizek bagażowych, toreb rekreacyjnych itp.

  ABS 、 ABS + PC Tablica rejestracyjna:

  Jest stosowany głównie do produkcji blatów samochodowych i autobusów, tablic rozdzielczych, oparcia, drzwi samochodowych, ram okiennych, skorup motocykli, pojazdów golfowych itp.

  Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych

  Lekka kruszarka serii DYPS ma piękny wygląd zewnętrzny i wysokiej jakości spawanie konstrukcji stalowych. Wirnik wykorzystuje najnowszą technologię cięcia w kształcie litery V, aby przesłać zmiażdżony materiał do centralnej części, co nie tylko zapobiega uderzeniu materiału w ścianę boczną, ale także sprawia, że ​​boczny element nadaje się do noszenia i zmniejsza wytwarzanie pyłu. Wał główny wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Ma zaletę operacji montażu, sprawdzania równowagi statycznej, dobrej wytrzymałości, trudnej do odkształcenia, stabilnej pracy i małych wibracji.

  Ma zastosowanie do połamanych małych rur, profili, blach, dławnic oraz wszelkiego rodzaju plastikowych pojemników opakowaniowych i cienkich folii itp. DYUN może również dostarczyć dodatkowe urządzenie do kruszenia zgodnie z wymaganiami klienta, takie jak kolektor ssący, przenośnik podający i separator metali itp.

  Linia do granulowania tworzyw sztucznych

 • OEM / ODM

  Changzhou JWELL Machinery Co., Ltd to kolejne centrum strategii rozwoju Shanghai JWELL Machinery Co., Ltd, zlokalizowane w parku przemysłowym Jiangsu zhongguancun, mieście Liyang, w prowincji Jiangsu, zaawansowanym technologicznie producentem specjalizującym się w badaniach i rozwoju urządzeń do wytłaczania tworzyw sztucznych. Obszar fabryki wynosi 400 akrów; mamy wysoko wykwalifikowany zespół badawczo-rozwojowy i doświadczony zespół inżynierów mechaników i elektryków, a także zaawansowaną bazę do obróbki i montaż montażowy normatywny . Naszym duchem przedsiębiorczości jest „uważny, trwały, szybki i uporządkowany”, który nieustannie eksploruje nowe pole wytłaczania. Witamy głównie nowych i starych klientów, którzy odwiedzają nas w celu uzyskania informacji, wskazówek i współpracy. Z przyjemnością oferujemy potężne wsparcie!

 • R & D
  • Okres gwarancji wynosi 1 rok, a usługa jest dostępna przez całe życie. Koszt spowodowany przez eksperta sprzedawcy w kraju klienta (w tym bilet na podróż wahadłową między Chinami a Kupującym, ruch śródlądowy, opłaty medyczne, zakwaterowanie, kolacja itd.) Oraz koszt materiałów komponentów zostanie pokryty przez kupującego, ale w okresie gwarancyjnym koszt części zostanie pokryty przez sprzedającego.
  • Nasz ekspert odpowie na każde zapytanie w ciągu 24-48 godzin i zostanie ono rozwiązane jak najszybciej.
  • Klient może wysłać inżyniera do naszego JWELL ze szkoleniem.
  • Sprzedawca dostarcza kompletne dokumenty pomocy technicznej i odpowiednie rysunki elementów elektrycznych napisane w języku chińskim i angielskim.
  • Sprzedawca może wysłać do firmy Kupującego wystarczającą liczbę techników do zainstalowania i przetestowania linii.

  • Sprzedawca dostarcza instrukcję obsługi głównej wytłaczarki i wyposażenia dodatkowego oraz rysunki zasadnicze elementów elektrycznych.

  Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhou

Tel: +008613661796078

Faks: 86-0519-80991966

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)